Infolegal.ro

DAV-GEMIN angajează referent relații internaționale

Legaturi: Locuri de munca

Cerințe:

  • absolvent studii postuniversitare de lungă durată într-una din specializările: relații internaționale, drept, istorie, psihologie, sociologie, management.
  • abilități excelente de comunicare interpersonală
  • cunoștințe bune de utilizare a pachetelor MS Office
  • adaptabilitate ridicată la situații noi
  • asumarea responsabilităților pe zona arondată
  • persoană orientată pe atingerea obiectivelor
  • capacitate si disponibilitate de a asimilia cunoștințe noi
  • constituie un avantaj cunoaștere limbilor rusă sau ucraineană.

Responsabilități

  • menținerea și dezvoltarea relatiilor cu partenerii
  • redactarea de documente electronice
  • colaborarea cu alte departamente

Beneficii:

Angajații noștri sunt componenta cea mai importantă a succesului nostru pe termen lung, iar sănătatea și bunăstarea lor sunt prioritatea noastră. Vă veți bucura de un pachet de beneficii cuprinzătoare, competitive la nivel local.

Suntem o firmă de recrutare cu o vastă experiență in mai multe sectoare de activitate (din 2004).
Clienții nostri vor avea parte de angajații cei mai potriviți necesităților companiei, iar viitorii angajati vor beneficia de sfatul si sprijinul nostru complet în ceea ce privește cariera lor.