MBC ACCOUNTING SOLUTIONS SRL angajează Consultant fonduri europene

Legaturi: Locuri de munca

Candidatul ideal
-experienta în elaborarea si implementarea proiectelor finantate din fonduri nerambursabile constituie un avantaj. Se va mentiona in CV.
-abilităţi excelente de comunicare
-capacităţi foarte bune de organizare şi planificare
-studii superioare, avantaj în următoarele domenii: economic, juridic, studii europene
-punctualitate, precizie şi iniţiativă
-deschidere la însuşirea de noi cunoştinţe, abilităţi
-disponibilitate pentru munca în echipă şi individuală
-disponibilitate pentru învăţare continuă
-cunoştinţe solide de operare calculator
-capacitatea de a lucra organizat cu termene limita

Descrierea jobului
-elaborare cerere de finantare, anexe, plan de afaceri, memoriu justificativ, studii de piata in cadrul programelor de finantare
-elaborare rapoarte periodice catre finantator
-elaborare răspuns la clarificări cu privire la partile intocmite
-participare la vizită de teren de către finanțator și la ședințe cu clientul – dacă este cazul
-întocmire buget
-elaborare cerere prefinantare/cerere de plată/cerere de ramburs
-contact cu clientul si finantatorul, daca este cazul
-asamblare, depunere dosar de finantare
-intocmire rapoarte interne catre directorul de proiect, respectiv alte documente necesare conform proceselor interne

Oferta noastră:
perspective de lungă durată
echipă dinamică
oportunităţi de dezvoltare şi promovare
seriozitate si dorinta de perfectionare in domeniul consultantei finantarilor nerambursabile

Mbc Accounting Solutions SRL este o companie cu capital privat romanesc, care ofera clientilor consultanta in management si fonduri europene nerambursabile, servicii juridice complete, contabilitate, consultanta fiscala si salarizare.