SC URBANA SA SIBIU angajează jurist cu atribuții în domeniul resurselor umane

Cerinte: studii superioare juridice, experienta in domeniu constituie avantaj;
Persoanele interesate pot depune CV-ul pana la data de 25.08.2017.

Responsabilități:
– gestionarea activitatii de achizitii publice;
– pregatirea si evidenţa dosarelor aflate pe rolul instanţelor judecătorești si a dosarelor executionale in colaborare cu avocatul societatii;
– evidenta si recuperarea debitelor restante;
– pregatirea documentelor aferente licitatiilor pentru inchirierea spatiilor detinute de societate si intocmirea contractelor de inchiriere;
– intocmirea documentatiei pentru vanzarea locuintelor ANL;
– atributii in domeniul resurselor umane (gestiune dosare personal, salarizare).

SC URBANA S.A., sediul in Sibiu, str. A. Șaguna, nr. 9, jud. Sibiu